Teknoloji

Amnesia: The Bunker için Cadılar Bayramı Güncellemesi Yayınlandı

 
Frictional Games ekibi, hayatta kalma korku oyunu Amnesia: The Bunker için “Shell Shock” zorluğunu ve yeni oyun modu Özel Modu ekleyen Cadılar Bayramı güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme ile oyundan yeni bir deneyim elde edebileceksiniz.
 
Barınaklarda geçen bir korku hikayesi
 
 
 
Birinci Dünya Savaşı sırasında bir Fransız sığınağına girdiğimiz Amnesia: The Bunker’da, etrafınızda yoldaşlarınızın cesetleriyle karşılaşıyoruz. Bir çıkış yolu bulmak için insanlık dışı bir yaratığın pençesinden kaçmaya çalışıyoruz. Yenilikçi ve ilgi çekici bir tasarıma sahip olan oyunda bölümlere ayrılmış hikaye bölümleri bulunuyor.
 
Oyunda ışık kaynağı çok önemlidir. Burada ışıkların sönmemesi için jeneratörünüzü yakıtlı tutmanız gerekiyor ve bu sayede karanlıkta özgürce yaratıkları avlayabilirsiniz.
 
Amnesia: The Bunker’ı ilk oyununuzdan sonra 30’dan fazla ayar ve seçeneğin bulunduğu Özel Mod’a girebilir ve burada kendi korku deneyiminizi yaratabilirsiniz. Ayrıca “Kabuk Şoku” mücadelesiyle şimdiye kadarki en zorlu Amnezi deneyimiyle karşılaşabilirsiniz.
 
Amnesia: The Bunker şu anda Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam ve Epic Games Store aracılığıyla edinilebilir.
 
fragmanı güncelle
 
 

camliyaylaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu