Yaşam

‘Kızılcık Şerbeti’nin Başarılı Oyuncusu ‘Terzi’ Dizisinin Yeni Sezon Kadrosuna Katılıyor!

Çağatay Ulusoy, Salih Bademci ve Olgun Şimşek gibi başarılı oyuncuların yer aldığı ‘Terzi’ ilk döneminde büyük beğeni topladı. Hikayenin yeni dönemiyle birlikte daha da sürükleyici bir hal alacağı düşünülüyor. 2. dönemin çıkış tarihi bugün belli oldu. Sosyal medyadan büyük yankı uyandıran dizinin ikinci bölümünde izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor.

Gelin detaylara birlikte bakalım.

Yeni dönemde Çağatay Ulusoy’un başrolde yer aldığı dizinin kadrosunda yer alan Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi isimlere Berrak Tüzünataç eşlik edecek.

Aslında Peyami ikinci periyotta annesiyle ilgili gerçeklere adım adım yaklaşırken, bir yandan da baş belası haline gelen Cemre (Berrak Tüzünataç) ile yakınlaşacaktır.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı Netflix’in orijinal dizisi ilk sezonuyla büyük beğeni topladı. Bugün yayınlanan yeni sezon fragmanı da oldukça ses getirmişti.

Senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın yazdığı ‘Terzi’nin 2. dönem yayın tarihinin 28 Temmuz olduğu bugün açıklandı.

Evrim Alasya, Terzi’nin sezon finalinde Peyami’nin annesi Kiraz olarak hikayeye dahil oldu.

Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım rolüne hayat veren ve başarılı performansıyla ses getiren Evrim Alasya’nın canlandıracağı Kiraz’ın ana hikayesi ikinci periyotta anlatılmaya başlanacak.

Başarılı oyuncu Evrim Alasya’nın yeni dönemdeki hikayesi şimdiden merak edilmeye başlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu